adtank

adtank.pl » Aktualności

dołącz do nas w serwisach społecznościowych:

facebookgoogle +

2018

2017

2016

2015

2014

Poszukiwana/Poszukiwany Junior Copywriter

Poszukiwana/Poszukiwany Junior Copywriter

Piątek 04 Maj 2018

Powiększamy nasz dział odpowiedzialny za opracowywanie tekstów dla naszych klientów. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie tekstów na strony internetowe, sklepy internetowe, blogi oraz Social Media. Więcej informacji znajdziesz w zakładce więcej »

Poszukiwany e-Marketing Specialist

Poszukiwany e-Marketing Specialist

Wtorek 20 Luty 2018

Nadal się rozwijamy i powiększamy nasz dział prowadzący kampanie e-Marketingowe. Nowy pracownik odpowiedzialny będzie za prowadzenie programów partnerskich w sieciach affiliacyjnych, współpracę z wydawcami, obsługę takich narzędzi jak Google Analytics, Google AdWords, platformy RTB oraz narzędzia remarketingowe. Więcej informacji znajdziesz w zakładce karierawięcej »

Nowa Mapa Podmiotów Internetowych IAB

Nowa Mapa Podmiotów Internetowych IAB

Wtorek 09 Styczeń 2018

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska wydał nową Mapę Podmiotów Internetowych. Systematyzuje ona wiedzę o podmiotach działających na polskim rynku reklamy internetowej. Mapa aktualizowana jest co roku i prezentuje firmy w 7 kategoriach: Kreacja i realizacja, Narzędzia, Powierzchnie reklamowe, Analizy, E-commerce, Usługi, Reklamodawcy. Po raz kolejny Adtank został umieszczony w kategorii Kreacja i realizacja wśród Agencji... więcej »

Rozpoczęliśmy współpracę z XTB

Rozpoczęliśmy współpracę z XTB

Piątek 30 Czerwiec 2017

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż grono naszych klientów poszerzyło się o kolejną międzynarodową firmę. Tym razem jest to XTB, globalny lider w inwestycjach online.

 

Z początkiem czerwca podjęliśmy współpracę z jednym z najbardziej utytułowanych domów maklerskich w Europie, zajmującym się przede wszystkim realizacją różnego rodzaju inwestycji za pośrednictwem internetu. XTB to firma ciesząca się... więcej »

Poszukiwany Copywriter

Poszukiwany Copywriter

Czwartek 08 Wrzesień 2016

Poszukiwana/Poszukiwany Copywriter. Powiększamy nasz dział odpowiedzialny za opracowywanie tekstów dla naszych klientów. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie tekstów na strony internetowe, sklepy internetowe, blogi, Social Media. Więcej informacji znajdziesz w zakładce kariera. więcej »

Rekrutujemy na stanowisko Junior e-Marketing Specialist.

Rekrutujemy na stanowisko Junior e-Marketing Specialist.

Czwartek 29 Pażdziernik 2015

Poszukujemy Junior e-Marketing Specialist. Nadal się rozwijamy i powiększamy nasz dział prowadzący kampanie e-Marketingowe. Nowy pracownik odpowiedzialny będzie za prowadzenie programów partnerskich w sieciach affiliacyjnych, współpracę z wydawcami, obsługę takich narzędzi jak Google Analytics, Google AdWords, platformy RTB oraz narzędzia remarketingowe. Więcej informacji znajdziesz w zakładce więcej »

Adtank w IAB Polska

Adtank w IAB Polska

Piątek 09 Pażdziernik 2015

Adtank chce w aktywny sposób działać dla rozwoju branży reklamy online w Polsce. W związku z tym przystąpiliśmy do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Jest to najważniejsze stowarzyszenie zrzeszające firmy z branży reklamy internetowej w Polsce. Adtank będzie zaangażowanym uczestnikiem grup roboczych i wydarzeń branżowych.   Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska zrzesza ponad 200 członków, wśród nich... więcej »

Adtank w E-Commerce Polska

Adtank w E-Commerce Polska

Czwartek 17 Wrzesień 2015

Aby wspierać rozwój branży handlu elektronicznego w Polsce przystąpiliśmy do E-Commerce Polska Izby Gospodarki Elektronicznej. Będziemy współtworzyć organizację ze szczególnym naciskiem na wykorzystanie naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w działaniach marketingowych dla e-Commerce.

E-Commerce Polska Izba Gospodarki Elektronicznej to organizacja zrzeszająca blisko dwieście najważniejszych firm działających w polskiej branży... więcej »

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie.  Więcej informacji