adtank

adtank.pl » Aktualności

dołącz do nas w serwisach społecznościowych:

facebookgoogle +

2018

2017

2016

2015

2014

Poszukujemy Junior e-Marketing Specialist

Poszukujemy Junior e-Marketing Specialist

Piątek 21 Sierpień 2015

Poszukiwany/Poszukiwana Junior e-Marketing Specialist. Powiększamy nasz dział odpowiedzialny za przeprowadzanie kampanii e-Marketingowych. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za optymalizację kampanii przy użyciu takich narzędzi jak: Google AdWords, Analytics, mailing, sieci afiliacyjne, RTB, remarketing. Więcej informacji znajdziesz w zakładce kariera. więcej »

Rekrutacja na stanowisko Junior SEO Specialist

Rekrutacja na stanowisko Junior SEO Specialist

Piątek 24 Kwiecień 2015

Rekrutujemy na stanowisko Junior SEO Specialist. Osoba na tym stanowisku będzie należała do działu zajmującego się pozycjonowaniem stron naszych klientów. Więcej informacji znajdziesz w zakładce kariera. więcej »

Rekrutacja na stanowisko Junior Account Manager

Rekrutacja na stanowisko Junior Account Manager

Czwartek 04 Grudzień 2014

Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko Junior Account Manager. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę obecnych klientów, kontakt z innymi działami firmy. Więcej informacji znajdziesz w zakładce kariera.

więcej »

Rekrutacja na stanowisko Junior e-Marketing Specialist

Rekrutacja na stanowisko Junior e-Marketing Specialist

Czwartek 13 Luty 2014

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Junior e-Marketing Specialist. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i optymalizację kampanii efektywnościowych dla naszych klientów przy użyciu takich narzędzi jak: linki sponsorowane, sieci kontekstowe, afiliacyjne, RTB, mailingi. Więcej informacji dostępnych jest w zakładce kariera. więcej »

Nowa strona internetowa Adtank.

Nowa strona internetowa Adtank.

Czwartek 09 Styczeń 2014

Stworzyliśmy naszą nową stronę internetową. Na jednej witrynie dostępne są teraz informacje o firmie, świadczonych przez nas usługach i wybranych realizacjach. Klienci SEO mogą od tej pory w wygodny sposób zalogować się do systemu raportów prezentującego wyniki pozycjonowania. Na stronie postaramy się umieszczać aktualności z życia firmy i rynku e-Marketingowego. Ciekawi też jesteśmy Waszej opinii na temat naszej nowej strony! więcej »

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie.  Więcej informacji