adtank

adtank.pl » O nas

dołącz do nas w serwisach społecznościowych:

facebook

Misja

Team

Aktualności

Certyfikaty i organizacje

Kariera

O nas

     Założona przez Cezarego Czapluka spółka Adtank to zespół wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego z ponad 10-cio letnim doświadczenie w branży. Jesteśmy ekspertami w tym co robimy i dzięki internetowi wspólnie z naszymi klientami rozwijamy ich firmy.

Współpracujemy zarówno z małymi lokalnymi firmami jak i międzynarodowymi koncernami. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług e-Marketingu, a szczególny nacisk kładziemy na zwrot z inwestycji. Jeżeli Twoim celem jest pozyskanie nowych klientów, zdobywanie nowych rynków lub wzmocnienie relacji z istniejącymi klientami, nasze rozwiązania zapewnią Ci dokładnie to czego szukasz.

Co sprawia, że Adtank jest tak wyjątkowy?

Jesteśmy świetnym zespołem, bardzo dobrym w tym co robi! Mamy ogromne doświadczenie w pracy z firmami z takich branży jak: turystyka, e-commerce, oświata, FMCG, transport, handel, finanse. Firma posiada Certyfikat Bing Ads, a nasi pracownicy są autoryzowanymi konsultantami Google AdWords, Google Analytics oraz Adkontekst. Adtank należy do licznych organizacji branżowych m.in. IAB Polska oraz E-Commerce Polska.

 


iab_polska_2.jpge-Marketing rozwija się bardzo dynamicznie i aby odnosić sukcesy należy być na bieżąco ze wszystkimi nowymi rozwiązaniami. I to jest dokładnie to co uwielbiamy robić i to dlaczego jesteśmy tak skuteczni w osiąganiu wyników dla naszych klientów.

informacje.jpg


Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie.  Więcej informacji