adtank

adtank.pl » Aktualności » 2017 » Rozpoczęliśmy współpracę z XTB

dołącz do nas w serwisach społecznościowych:

facebook

2022

2019

2018

2017

2016

2015

2014

Rozpoczęliśmy współpracę z XTB

Piątek 30 Czerwiec 2017

Rozpoczęliśmy współpracę z XTB

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż grono naszych klientów poszerzyło się o kolejną międzynarodową firmę. Tym razem jest to XTB, globalny lider w inwestycjach online.

 

Z początkiem czerwca podjęliśmy współpracę z jednym z najbardziej utytułowanych domów maklerskich w Europie, zajmującym się przede wszystkim realizacją różnego rodzaju inwestycji za pośrednictwem internetu. XTB to firma ciesząca się niesłabnącym uznaniem w aż trzynastu krajach, między innymi w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Francji. Początki działalności sięgają 2002 roku, jednak na rynku polskim XTB pojawiło się dopiero w roku 2005. Spółka jest nadzorowana przez wielu renomowanych regulatorów, jak na przykład BaFin, CMB, FCA oraz oczywiście polską Komisję Nadzoru Finansowego.

 

Warto jednak zaznaczyć, że XTB to nie tylko Forex. Na przestrzeni lat, firma znacznie rozszerzyła swoją działalność. Obecnie oferuje ponad 3000 instrumentów finansowych, dzięki którym można dokonywać dynamicznych inwestycji. Pośród nich znajdują się między innymi indeksy, akcje, surowce czy nawet popularne ostatnio kryptowaluty. Ponadto w ofercie XTB znajdują się także kompleksowe analizy finansowe, dzięki którym można zyskać informacje o obecnym stanie rynków na świecie. Aby zapewnić dobry start początkującym inwestorom, firma przygotowała rozbudowany system szkoleń online. Obejmuje on między innymi webinaria czy niezwykle bogatą bazę pojęć. Ponadto, dostępne jest ponad trzydzieści godzin nagrań o tematyce finansowej, związanej ściśle z inwestowaniem.

 

Warto dodać, że obecnym ambasadorem marki XTB jest aktor światowego formatu, Mads Mikkelsen. Jest to osoba, która swoją obecną pozycję zawdzięcza ogromnemu talentowi ale i sumiennej, ciężkiej pracy. Dyscyplina oraz profesjonalizm to coś, co ceni sobie Mads Mikkelsen. Dlatego właśnie podjął współpracę z XTB.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie.  Więcej informacji