adtank

adtank.pl » Aktualności

dołącz do nas w serwisach społecznościowych:

facebook

2022

2019

2018

2017

2016

2015

2014

Rekrutujemy na stanowisko Junior e-Marketing Specialist.

Rekrutujemy na stanowisko Junior e-Marketing Specialist.

Czwartek 29 Pażdziernik 2015

Poszukujemy Junior e-Marketing Specialist. Nadal się rozwijamy i powiększamy nasz dział prowadzący kampanie e-Marketingowe. Nowy pracownik odpowiedzialny będzie za prowadzenie programów partnerskich w sieciach affiliacyjnych, współpracę z wydawcami, obsługę takich narzędzi jak Google Analytics, Google AdWords, platformy RTB oraz narzędzia remarketingowe. Więcej informacji znajdziesz w zakładce kariera. więcej »

Adtank w IAB Polska

Adtank w IAB Polska

Piątek 09 Pażdziernik 2015

Adtank chce w aktywny sposób działać dla rozwoju branży reklamy online w Polsce. W związku z tym przystąpiliśmy do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Jest to najważniejsze stowarzyszenie zrzeszające firmy z branży reklamy internetowej w Polsce. Adtank będzie zaangażowanym uczestnikiem grup roboczych i wydarzeń branżowych.   Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska zrzesza ponad 200 członków, wśród nich... więcej »

Adtank w E-Commerce Polska

Adtank w E-Commerce Polska

Czwartek 17 Wrzesień 2015

Aby wspierać rozwój branży handlu elektronicznego w Polsce przystąpiliśmy do E-Commerce Polska Izby Gospodarki Elektronicznej. Będziemy współtworzyć organizację ze szczególnym naciskiem na wykorzystanie naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w działaniach marketingowych dla e-Commerce.E-Commerce Polska Izba Gospodarki Elektronicznej to organizacja zrzeszająca blisko dwieście najważniejszych firm działających w polskiej branży... więcej »

Poszukujemy Junior e-Marketing Specialist

Poszukujemy Junior e-Marketing Specialist

Piątek 21 Sierpień 2015

Poszukiwany/Poszukiwana Junior e-Marketing Specialist. Powiększamy nasz dział odpowiedzialny za przeprowadzanie kampanii e-Marketingowych. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za optymalizację kampanii przy użyciu takich narzędzi jak: Google AdWords, Analytics, mailing, sieci afiliacyjne, RTB, remarketing. Więcej informacji znajdziesz w zakładce kariera. więcej »

Rekrutacja na stanowisko Junior SEO Specialist

Rekrutacja na stanowisko Junior SEO Specialist

Piątek 24 Kwiecień 2015

Rekrutujemy na stanowisko Junior SEO Specialist. Osoba na tym stanowisku będzie należała do działu zajmującego się pozycjonowaniem stron naszych klientów. Więcej informacji znajdziesz w zakładce kariera. więcej »

« (1) »

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie.  Więcej informacji