adtank

adtank.pl » Aktualności

dołącz do nas w serwisach społecznościowych:

facebook

2022

2019

2018

2017

2016

2015

2014

Rekrutacja na stanowisko Junior Account Manager

Rekrutacja na stanowisko Junior Account Manager

Czwartek 04 Grudzień 2014

Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko Junior Account Manager. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę obecnych klientów, kontakt z innymi działami firmy. Więcej informacji znajdziesz w zakładce kariera. więcej »

Rekrutacja na stanowisko Junior e-Marketing Specialist

Rekrutacja na stanowisko Junior e-Marketing Specialist

Czwartek 13 Luty 2014

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Junior e-Marketing Specialist. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i optymalizację kampanii efektywnościowych dla naszych klientów przy użyciu takich narzędzi jak: linki sponsorowane, sieci kontekstowe, afiliacyjne, RTB, mailingi. Więcej informacji dostępnych jest w zakładce kariera. więcej »

Nowa strona internetowa Adtank.

Nowa strona internetowa Adtank.

Czwartek 09 Styczeń 2014

Stworzyliśmy naszą nową stronę internetową. Na jednej witrynie dostępne są teraz informacje o firmie, świadczonych przez nas usługach i wybranych realizacjach. Klienci SEO mogą od tej pory w wygodny sposób zalogować się do systemu raportów prezentującego wyniki pozycjonowania. Na stronie postaramy się umieszczać aktualności z życia firmy i rynku e-Marketingowego. Ciekawi też jesteśmy Waszej opinii na temat naszej nowej strony! więcej »

« (1) »

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie.  Więcej informacji