adtank

adtank.pl » Aktualności

dołącz do nas w serwisach społecznościowych:

facebook

2022

2019

2018

2017

2016

2015

2014

Cezary Czapluk  ekspertem IAB Polska

Cezary Czapluk ekspertem IAB Polska

Czwartek 26 Lipiec 2018

Cezary Czapluk z Adtank został wybrany do prestiżowego grona ekspertów IAB Polska. W skład ekspertów wybierane są osoby o najwyższych na rynku kompetencjach w obszarze digital marketingu. więcej »

Zmiana siedziby Adtank Sp. z o.o.

Zmiana siedziby Adtank Sp. z o.o.

Czwartek 05 Lipiec 2018

Zmiana siedziby Adtank Sp. z o.o. Nasz nowy adres to ul. Dobra 13/52 00-384 Warszawa. Po kilku latach spędzonych na warszawskim „Mordorze” przenieśliśmy się na zielone Powiśle do większego, dwupoziomowego biura. więcej »

Rekrutujemy na stanowisko SEO Specialist

Rekrutujemy na stanowisko SEO Specialist

Czwartek 26 Lipiec 2018

Poszukujemy specjalisty SEO do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozycjonowanie stron naszych klientów. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki kariera. więcej »

Poszukiwana/Poszukiwany Junior Copywriter

Poszukiwana/Poszukiwany Junior Copywriter

Piątek 04 Maj 2018

Powiększamy nasz dział odpowiedzialny za opracowywanie tekstów dla naszych klientów. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie tekstów na strony internetowe, sklepy internetowe, blogi oraz Social Media. Więcej informacji znajdziesz w zakładce kariera.  więcej »

Poszukiwany e-Marketing Specialist

Poszukiwany e-Marketing Specialist

Wtorek 20 Luty 2018

Nadal się rozwijamy i powiększamy nasz dział prowadzący kampanie e-Marketingowe. Nowy pracownik odpowiedzialny będzie za prowadzenie programów partnerskich w sieciach affiliacyjnych, współpracę z wydawcami, obsługę takich narzędzi jak Google Analytics, Google AdWords, platformy RTB oraz narzędzia remarketingowe. Więcej informacji znajdziesz w zakładce kariera.  więcej »

Nowa Mapa Podmiotów Internetowych IAB

Nowa Mapa Podmiotów Internetowych IAB

Wtorek 09 Styczeń 2018

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska wydał nową Mapę Podmiotów Internetowych. Systematyzuje ona wiedzę o podmiotach działających na polskim rynku reklamy internetowej. Mapa aktualizowana jest co roku i prezentuje firmy w 7 kategoriach: Kreacja i realizacja, Narzędzia, Powierzchnie reklamowe, Analizy, E-commerce, Usługi, Reklamodawcy. Po raz kolejny Adtank został umieszczony w kategorii Kreacja i realizacja wśród Agencji... więcej »

« (1) »

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie.  Więcej informacji